Emblematy żakardowe to świetny sposób na spersonalizowanie ubrań, butów, czy innych Twoich wyrobów dodając im charakteru i wysyłając w świat twoje logo lub przesłanie. Co umieścić na tworzonej na zamówienie metce?

Wzór lub logo – jeśli Twoja firma posiada swoje własne logo lub emblemat Twojej nowej kolekcji, nic nie stoi na przeszkodzie aby wysłać go w świat! Nasi graficy chętnie pomogą w doborze grafiki, jeśli nie masz własnego pomysłu – warto już dziś pomyśleć o zaznaczeniu swojej obecności na rynku!

Znakowanie grupowe – jeśli zamawiasz ubrania BHP dla swojej firmy, koszulki dla swojej drużyny sportowej czy bluzy dla klubu Tajskiego Boksu – teraz masz wyjątkową szansę żeby w dyskretny i elegancki sposób wyróżnić się spośród tłumu!

Kolorystyka – nic tak nie podkreśla stylu i elegancji jak dobór określonych kolorów, gradientów czy odcieni! Nasze emblematy oferowane w jakości standard i premium wiernie oddają nawet najbardziej wysublimowane kombinacje kolorystyczne!

Indywidualne wymiary – zamiast standardowych rozmiarów, możesz zamówić wszywki o niestandardowych wymiarach, aby lepiej dopasować je do projektu lub ubrania.

Sposób konfekcji – to sposób umieszczenia czy złożenia metki wpływa na to jak jest postrzegana przez finalnego klienta. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i trendom mody, oferujemy kilka sposobów konfekcjonowania naszych wszywek:
metka podwijana
wszywka składana
metka podwijana niesymetrycznie
metka składana niesymetrycznie
wszywka cięta
metka złożona podwójnie tak zwany manhattan
wszywka przypominająca wieszak
składanka V
wieszak jednostronny

Indywidualne wymiary – zamiast standardowych rozmiarów, możesz pokusić się o zamówienie wszywek o niestandardowych wymiarach, aby lepiej dopasować je do projektu lub ubrania.

Niech te pomysły staną się inspiracją do stworzenia unikatowych, dopasowanych do Twoich potrzeb wszywek, które będą doskonale reprezentować Twoją markę lub osobisty styl. W końcu detale takie jak wszywki mogą mieć ogromne znaczenie, dodając charakteru i indywidualności Twoim produktom. Zapraszamy do indywidualnych konsultacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *