W naszym portfolio produktowym znajdziecie państwo wszelkiego rodzaju sznurki z możliwością indywidalnego uzgodnienia długości, szerokości, kształtu (płaski czy okrągły?) oraz własnym logotypem.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat Oeko-tex 1szej klasy, a więc są w pełni bezpieczne w kontakcie ze skórą dzieci i dorosłych.

Agletową końcówkę stosowaną przy wykończeniu naszych sznurówek charakteryzuje wysoka jakość.

splot faktura splotu producent tekstyliów lodz
sznurówki z agletem do butów producent cennik lodz

Płaskie

Wytwarzane są metodą tkaną, plecioną oraz dziewiarską. Metoda tkania sznurka umożliwia umiejscowienie na jego powierzchni różmnych wzorów. Materiały których możemy użyć na zamówienie to: poliester, kevlar, polipropylen, poliamid, bawełna i akryl.

sznurówki z agletem do butów producent cennik lodz

Okrągłe

Ten rodzaj sznurka znajduje swoje zastosowanie przy produkcji odzieży i nie tylko. Charakteryzują się wytrzymałością na warunki atmosferyczne, dlatego sprawdzają się jako zabezpieczenie bilbordów, ekspandery, uchwyty bagażnikowe a także w różnych gałęziach survivalu i turystyki.

lina wzmocniona techniczna producent

Liny

Produkcja lin o średnicy 16mm wykonanych z polipropylenu, poliestru lub na życzenie klienta z innych komponentów. Nasze liny możecie Państwo znaleźć we wszelkiego rodzaju sprzęcie ogrodniczym, huśtawkach, oraz pełniących funkcję zabezpieczającą.

sznurówki sublimacja aglet sznurki gumo sznurki łódź

Odzieżowe

Aktualnie modne, zaprojektowane przez nas wzory, sprawiają że produkowane przez nas dodatki pozostają na czasie, a użyte do ich wyrobu komponenty zapewniają trwałość i wytrzymałość.

sznurówki sublimacja aglet sznurki gumo sznurki łódź

Sznurowadła

Nasze sznurowadła znajdują zastosowanie, nie tylko przy produkcji obuwia, ale także dresów, odzieży fitnesowej, a użyte w nich poliestrowe materiały pozwalają na późniejszą sublimację i lagowanie. Wysoka jakość użytej końcówki sprawia, że nasze sznurowadła charakteryzują się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne.

sznurówki sublimacja aglet sznurki gumo sznurki łódź

Troczki

Troczki okrągłe w średnicach 2-6mm i płaskie o szerokości 6mm-20mm. Specjalizujemy się w użyciu komponentów poliestrowych, bawełnianych i akrylowych. Zakończenia wykonujemy z foliii acetatowej (aglet) o różnych długościach końcówki 1.25 cm -2.5cm.

gumo sznurki techniczne producent splot pas

Kedra

Produkujemy kadrę meblarską w średnicach 2 do 8mm metodą plecioną oraz kedrę tkaną z płetwą do wszycia w materiał. Służy do wykończenia szwów oraz łączeń materiałów kaletniczych oraz wytrzymałej na warunki atmosferyczne odzieży turystycznej i survivalowej.

sznurówki sublimacja aglet sznurki gumo sznurki łódź

Gumosznurek

Wykonany z przędzy elastilowej umożliwiający trwałe łączenie poszczególnych elementów za pomocą ultradźwięków, w czasach pandemii znalazł szerokie zastosowanie w branży medycznej do produkcji masek i przyłbic. Może mieć formę płaską i okrągłą.